Od 1.1.2024 je vzorkovna na Thámově 24, Praha 8 zrušena. Osobní odběr na adrese je možný pouze po domluvě na tel. č. +420602147132 před objednáním zboží.

COMBO hrnec VICTORIA, gril.poklice

Neohodnoceno
Značka: Victoria
Litinový hrnec s grilovací poklicí
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 010451
1 695 Kč
COMBO hrnec VICTORIA, gril.poklice
Neohodnoceno
Značka: Victoria
Nabídka značek

Další litinový hrnec z řady nádobí značky VICTORIA, který vám vydrží na věky. Přidanou hodnotou je multifunkční poklice, kterou lze zároveň použít ke grilování.

Hrnec je vyroben z kvalitní šedé litiny a povrchově upraven rostlinným tukem pod vysokou teplotou. Tato úprava mu dává přirozenou nepřilnavou vlastnost a chrání před korozí. Litina výborně rozvádí a udržuje teplo, takže používáním litinového nádobí ušetříte spoustu energie. To se zvlášť nyní může vyplatit. 

Hrnec lze používat na všech typech ohřevu, včetně indukce a otevřeného ohně. Samozřejmě i k pečení v troubě.  Doporučujeme opatrnost při použití na keramické desce, každý hrnec je originál a může mít ve dně nerovnosti.

Hrnec není vhodný do myčky.

Průměr hrnce je 26 cm.

Objem: 5,7 litrů

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí
Hmotnost: 7.4 kg
Výška/Height/Höhe: 16,5 cm
Průměr/Diameter/Durchmesser: 26 cm
uvod-logo-victoriaKolumbijské nádobí světoznámé značky Victoria je vyrobeno z jakostní litiny. Poctivé a robustní nádoby (a rovněž náčiní) jsou určeny pro všechny typy sporáků a otevřený oheň. Povrch výlitků je ošetřen jedlým olejem zapečeným při vysoké teplotě, čímž je docíleno přirozeně nepřilnavého efektu.