Proč nakupovat u nás?

 

  • Pravděpodobně nabízíme TO, co právě nyní hledáte
  • TO, co hledáte je TO nejlepší možné
  • TO pro vás balíme s péčí tak, aby k vám doputovalo v pořádku 
  • Na TO všechno se můžete přijít podívat k nám
  • Vaše spokojenost a radost jsou TO na prvním místě

tým Dokredence.cz wink

 

FACEBOOK

Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli?
45 % (239)
35 % (186)
8 % (44)
1 % (6)
8 % (45)
3 % (14)

Celkem hlasovalo: 534
Náš tip

Právě probíhá velká akce na nádobí TRENDLINE. Kvalitní turecké nádobí s nepřilnavým povrchem se hodí i jako dárek. Sleva 50 % yes

AKCE Sada nádobí Trendline - sleva 50 %!  - 1

Odběr novinek
Facebook Facepile

Kdo jsme? / FAQ

Jsme vaše dobrá společnost. Ačkoliv to ještě třeba nevíte. Rejstříky nás znají pod heslem J.Porkert export-import, s.r.o.. Naší hlavní činností od roku 1992 byl a je export výrobků tradiční značky Porkert©, k jejíž tradici se hrdě hlásíme, ale naučili jsme se toho v mezidobí mnohem více. Postupem času jsme svůj sortiment rozšířili o další kvalitní kuchyňské výrobky české produkce a naučili jsme se vařit vynikající kávu a sžili se se skvělým výhledem z okna i balkónu. 

Mletí kávy s výhledem na Karlín.

 Proč tento obchod?

Představte si planetu, na které všude rostou třešně. Něco je špatně a tyto plodiny se objeví i na ostrově Kjúšú, v iránských horách, stromy vyraší dokonce i na Sahaře. Vaše firma v tomto snu zásobuje doslova celý svět vypeckovačem na třešně, který je složen z mnoha plastových komponent. Tu a tam se ale japonskému rybáři, polokočovnému tuarégovi nebo pastýři od úbočí Damávandu strojek na vypeckovávání rozbije, zlomí odpeckovací tyč, praskne odpadní miska a musejí složitě shánět na trhu náhradní díly k odpeckovávači. Tam zjistí, že nejsou a za pomoci známých zadají do Googlu svým jazykem vypeckovávač a po dvaceti minutách scrollování žel bohu spíše nenajdou Dokredence.cz. My jsme se rozhodli otevřít e-shop, abychom vám zpřístupnili oblíbená kuchyňská "udělátka" z naší vzorkové prodejny, náhradní díly ke strojkům Porkert (které možná právě v tuto chvíli vyhledáváte), prkénka, sítka, lopatky, mlýnky, konvičky, formičky, stojánky, rohožky, vykrajovačky a a a a... Ty nejlepší věci, které když zrovna nemáte a při tom nejvíce potřebujete, tak je nemůžete sehnat. S námi máte kliku. Pošleme vám je i na chatu. Třeba do Japonska. 

Legendární vypeckovávač od firmy Reproplast.

Jak mohu nakupovat?

Pokud si nevíte rady, zkuste nejprve náš návod

Kam se mohu obrátit s konkrétními dotazy?

Pokud se vám honí hlavou otázky, máte pro nás podněty, pro naše ředitele pochvaly či stížnosti, neváhejte nás kontaktovat na dokredence(zavináč)porkert.biz (odpovíme co nejdříve), nebo telefonicky na 222 326 221 (po-čt 9.00-12.00, 13.00-16.30, pá 9.00-12.00, 13.00-15.30). 

Mohu si výrobky z vaší nabídky osobně prohlédnout?

Pokud chcete navštívit naši vzorkovou prodejnu v Praze (Thámova 24, Praha 8) budeme rádi! Pro jistotu však prosím dopředu zatelefonujte na 222 326 221 a ověřte, zda se vám budeme moci v danou hodinu věnovat.

                                                   Na viděnou se těší tým Dokredence.cz cool