Mísa ke šlehání a servírování Anamina®

Neohodnoceno
Značka: Anamina

Mísa ke šlehání a servírování

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023
Možnosti doručení
Kód: 010454
576 Kč
Mísa ke šlehání a servírování Anamina®
Neohodnoceno
Značka: Anamina
Nabídka značek

Mísa ke šlehání a servírování Anamina®

 

Tato inovativní mísa, jejíž design získal několik ocenění, je spolehlivým řešením při přípravě, servírování a uchovávání pokrmů všeho druhu. Její celkový objem je 6 l. Tekutiny však nesmí přesáhnout značku MAX vyznačenou na vnější straně nádoby. Mísu lze umístit do mrazničky, odolnost je od -5 do +70°C.

Výrobek se skládá ze čtyř částí: hlavní mísa vybavená protiskluzovým kroužkem, oblý průhledný kryt umožňující kontrolu práce s tyčovým mixérem či šlehačem, víčko a plochý průhledný kryt.

Ke zpracování potravin lze použít širokou škálu nástrojů, ale obvykle si vystačíte s elektrickým tyčovým mixérem a šlehačem. Lze použít i ruční nástroje, jen je potřeba dávat pozor na ostré nože – ty by mohly poškrábat hladký povrch mísy.

Hlavní mísu lze použít rovněž samostatně jako obyčejnou mísu.

Oblý průhledný kryt zabrání rozstřikování tekutin po kuchyni při mixování a vaše kuchyně zůstane čistá. Kryt se nasazuje otáčivým pohybem až do zarážky. Opačným pohybem kryt sundáte. Není třeba vyvíjet nadměrnou sílu.

Mísa Anamina je rovněž vhodná k servírování salátů, bramborové kaše, těstovin či ovoce. Ozvláštní každý stůl, především při oslavách se svým designem může stát středem pozornosti.

Údržba: Mísu lze snadno umýt v ruce pod tekoucí vodou, případně postačí krátký mycí cyklus v myčce. Nepoužívejte čistící pasty, drátěnky či abrasivní hadříky, které by mohly povrch poškodit.

Při mytí v myčce používejte programy do 50 °C; při vyšších teplotách by mohly jednotlivé součásti zmatnět.

Nádobu stavte vždy na rovný povrch. Nestavte ji na zdroj tepla, na sporák ani do těsné blízkosti zdroje tepla. Tekutiny nechte vychladnout k pokojové teplotě, než je nalejete do mísy. Mísa není vhodná do mikrovlnné trouby.

Vyrobeno v EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na vaření
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.4 kg